Magic-Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Magic-Rpg

Magic Rpg!!Un forum rpg pentru toti cei ce credeti in magie!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Bun venit!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Robin Stewart
Admin
Admin
Robin Stewart


Posts : 213
Join date : 2008-09-22

Bun venit! Empty
PostSubject: Bun venit!   Bun venit! EmptyMon Sep 22, 2008 8:14 pm

ATENTIE:membri noi vor dechide un topic nou unde se vor prezenta!!Inainte de a ma prezenta vreu sa le urez si eu membrilor noi bun venit!!Sper sa fiti activi si sa nu incalcati regulile!Si acum prezentarea mea:
Sunt Simona,am aprope 12 ani si sunt din Craiova.Imi plac majoritatea animeurilor[,Kaleido Star preferatul meu ,Kiddy Grade,Chobit,Sos Brigadge,FMA si FMP,etc..]. Ascult cam oirce fel de mzuica,inafara de manele ,populara si rock metalic.Vizionez animeurile de la 9 ani si primul vazut a fost Slayers si Kaleido Stage,iar mai apoi mi-am dat seama ca un desen animat din japonia ia numele de ANIME.Imi place sa pictez,sa scriu poezioare,ficuri,etc..Imi place sa mananc ce-mi da mama ,inafara de ciorbe
Cam atata despre mine nu vrea sa ma mai lungesc cu vorba .Daca aveti intrebari nu va sfiiti.Sayonara!
Back to top Go down
http://magicrpg.n-stars.org
Jock Wanderfild
Admin
Admin
Jock Wanderfild


Posts : 202
Join date : 2008-09-22

Bun venit! Empty
PostSubject: Re: Bun venit!   Bun venit! EmptyMon Sep 22, 2008 8:19 pm

Pey..Bine ai venit Morti!Sper sa te distrezi si sa respecti regulile!Ca de nu ajungi pe rug si risti sa fi arsa de vie.. lol! (scz,dar azi am prostie la turbo)
Back to top Go down
 
Bun venit!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic-Rpg :: Welcome! :: Bun venit!-
Jump to: